»
Takaisin
»
Lisää uutisia

Bluesin joukkueista pelasivat viime viikonloppuna Miesten edustusjoukkue, Miehet IV sekä A -pojat ja B-pojat. Miesten edustusjoukkue metsästi sarjakauden avauspisteitä, kun vastaan asettui hyvin kauden aloittanut LoSB . Ottelun ensimmäinen erä oli hyvää ja

Lue lisää »

Viime viikonloppuna pelasivat Miesten edustusjoukkue, Miehet IV sekä A -pojat ja B-pojat.

Bluesin joukkueista pelasivat viime viikonloppuna Miesten edustusjoukkue, Miehet IV sekä A -pojat ja B-pojat. Miesten edustusjoukkue metsästi sarjakauden avauspisteitä, kun vastaan asettui hyvin kauden aloittanut LoSB . Ottelun ensimmäinen erä oli hyvää

Lue lisää »
»
Lisää uutisia
JOPOX-VERKOSTON MAINOS
Tiedotteet
Poimintoja seuran otteluista
Miehet IVMiesten V-divisioona
14
Lok
klo 10:00
Arena Center, Ruskeasuo
PaaPo - Blues IV
5-2
B-pojat edustusPB-ES KILPA
14
Lok
klo 12:00
Masala LähiTapiola Sport Center, kenttä 1
PSS - Blues
7-6
Miehet EdustusSarjapeli
14
Lok
klo 14:00
Campo-Center
Blues - LoSB
8-7
B-pojat edustusPB-ES KILPA
14
Lok
klo 16:00
Masala LähiTapiola Sport Center, kenttä 1
Blues - Loviisan Tor
7-0
Miehet IVMiesten V-divisioona
14
Lok
klo 19:00
Arena Center, Ruskeasuo
Blues IV - MeLa
7-5
A-pojat EdustusA -poikien 1-divisioonan alkusarja
15
Lok
klo 14:00
Tuusulan SBH
Indians II A - Blues A
3-10
A-pojat EdustusA -poikien 1-divisioonan alkusarja
15
Lok
klo 16:00
Tuusulan SBH
Blues A - Jokerit A
5-2
Bruins BluesHarjoitusottelu
16
Lok
klo 20:30
Myllypuro AC
Blues - SC-Sähly
5-2
B-pojat edustusTreenipeli
17
Lok
klo 18:00
Campo-Center
Blues - GrIFK NG
4-5
Miehet EdustusSarjapeli
20
Lok
klo 19:30
Myllypuro AC
HYUS - Blues
Miehet IISarjapeli
21
Lok
klo 10:00
Kauklahti, kenttä 1
Blues - Bayer Jorvi
Miehet IISarjapeli
21
Lok
klo 12:00
Kauklahti, kenttä 1
Blues - EsO-05
Miehet IIIMiesten V-divisioona
21
Lok
klo 16:00
Askola Areena, Askola
SCW - Blues III
Naiset EdustusNAISTEN III-DIVISIOONAN 1.LOHKO
21
Lok
klo 17:00
Hakaniemi kenttä 2
EräViikingit III - Blues Edustus N
Miehet IIIMiesten V-divisioona
21
Lok
klo 18:00
Askola Areena, Askola
Blues III - Uhma
Naiset EdustusNAISTEN III-DIVISIOONAN 1.LOHKO
21
Lok
klo 19:00
Hakaniemi kenttä 2
Icesmiles - Blues Edustus N
A-pojat EdustusA -poikien 1-divisioonan alkusarja
22
Lok
klo 11:00
Tennarin palloiluhalli, Lohja
SB Vantaa A - Blues A
A-pojat EdustusA -poikien 1-divisioonan alkusarja
22
Lok
klo 14:00
Tennarin palloiluhalli, Lohja
Blues A - Oilers Akatemia A
Ei tapahtumia
Poimintoja muilta sivustoilta
Ei uutisia
Videot
SBS Blues ry
«  Lokakuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Kategoriat